kompleksowe przeglądy wspólnot mieszkaniowych

obsługa sieci handlowych

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług p.poż.

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Szkolenie BHP i PPOŻ - Mińsk Mazowiecki i Warszawa

Chcemy zaproponować Państwu prowadzone przez naszych wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w zawodzie instruktorów wstępne i okresowe szkolenia BHP i PPOŻ w Warszawie i Mińsku Mazowieckim przeznaczone dla pracowników biurowych i robotniczych, liderów zespołów oraz pracodawców. Organizowane przez Fireman szkolenia BHP i PPOŻ dostosowywane są do warunków oraz potrzeb pracowników w firmach, zakładach i placówkach, a także zakresu czynności wykonywanych w ramach obowiązków na danym stanowisku.

Formy szkoleń
Nasze szkolenia prowadzone są w formie instruktaży ogólnego i stanowiskowego, w trakcie których przeprowadzane są wstępne rozmowy z kursantami. Dzięki nim nasi szkoleniowcy mogą zapoznać się z charakterystyką danych stanowisk i na podstawie tego dostosować program nauczania (teoretyczny i praktyczny) do potrzeb pracowników uczestniczących w szkoleniu. Inna formuła to kurs złożony z zajęć teoretycznych i praktycznych, seminarium zorientowane głównie na teorię, a także szkolenie w formie samokształcenia kierowanego, w trakcie którego kursant, na podstawie otrzymanych od nas materiałów i wskazówek, samodzielnie zdobywa wiedzę niezbędną do uzyskania pozytywnego wyniku z testu końcowego. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z instruktaży stanowiskowych i szkoleń BHP i PPOŻ w formie kursów teoretyczno-praktycznych, które naszym zdaniem są najbardziej efektywne.

Wstępne szkolenia BHP
Zanim pracownik uzyska zezwolenie na wykonywanie obowiązków na danym stanowisku, będzie musiał odbyć szkolenie BHP, w trakcie którego posiądzie podstawowe, niezbędne: wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje, które umożliwią mu pracę zgodną z przepisami i zasadami bezpieczeństwa. Pracownik zdecydowany rozpocząć pracę na stanowisku zapozna się z wszelkimi niebezpieczeństwami, które mogą go dotyczyć oraz nauczy się radzenia sobie w momentach ewentualnego zagrożenia.

Szkolenia okresowe BHP
Szkolenia okresowe przeprowadzane są raz na kilka lat w celu zapoznania pracowników ze zmianami w przepisach BHP, zaktualizowaniu, a także uzupełnieniu i powtórzeniu ich wiedzy.

Szkolenia z zakresu PPOŻ
Cel kursów PPOŻ to przeszkolenie pracowników z zakresu PPOŻ, zapoznanie ich z podstawami zasad zabezpieczenia przeciwpożarowego urządzeń i instalacji znajdujących się w danym budynku, obiekcie lub na określonym terenie, a także zasad zastosowania urządzeń przeciwpożarowych, sprzętu pożarniczego oraz ratowniczego. Podstawową częścią szkolenia jest część praktyczna, w której każdy uczestnik gasi pożar przy użyciu gaśnicy.


Dlaczego warto postawić na Fireman?

Wszystkich pracodawców zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta, wieloletnie zawodowe doświadczenie oraz wykorzystywanie najskuteczniejszych technik organizacyjnych, kontrolnych oraz nadzoru – oto cechy wyróżniające nasze szkolenia BHP i PPOŻ mające miejsce w Warszawie i Mińsku Mazowieckim. Nasze usługi są połączeniem najwyższej jakości oraz atrakcyjnych warunków współpracy, przy czym zawsze dbamy o dostosowanie się do oczekiwań klientów. W naszej ofercie znajdują się szkolenia organizowane w różnych formach, dzięki czemu mogą Państwo wybrać tę najbardziej komfortową dla siebie lub swoich pracowników. Szkolenia prowadzone przez naszych wysoko wykwalifikowanych ekspertów to kursy, które pozwolą zdobyć uczestnikom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także szereg praktycznych umiejętności.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, przystępne ceny oraz terminową i bezproblemową realizację zleceń.


Informacje

Jeśli macie do nas pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 25 759 08 72

lub możecie skorzystać z naszego wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasze blisko 20 letnie doświadczenie oraz setki zadowolonych firm współpracujących z nami od lat, jest gwarancją usług najwyższej jakości.

Podstawowym celem działania firmy jest zabezpieczenie przeciwpożarowe obiektów w niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo i spokojny sen na lata.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem czołowych producentów zabezpieczeń oraz sprzętu przeciwpożarowego.

Dbając o wysokie standardy firmy regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.