kompleksowe przeglądy wspólnot mieszkaniowych

obsługa sieci handlowych

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług p.poż.

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Badanie wydajności hydrantów - Warszawa, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie

Prawo polskie zawiera zapis mówiący o obowiązku przeprowadzania systematycznych kontroli hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Według przepisów przegląd powinien mieć miejsce co najmniej raz w roku. Hydranty umieszczone w zakładach czy rozmaitych obiektach najczęściej pełnią rolę narzędzia służącego zapobieganiu powstawania, wykrywaniu oraz zwalczaniu pożarów. W razie niebezpieczeństwa poprawnie działająca instalacja pozwoli odpowiednio prędko zareagować na zagrożenie, tym samym ochronić zdrowie i życie osób znajdujących się w danym budynku, a także zminimalizować szkody. Chcąc zapobiec konsekwencjom, jakie mogłyby zostać poniesione na skutek pożaru, należy zadbać o regularną kontrolę wszystkich hydrantów umieszczonych na terenie zakładu. Są one gwarantem bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dokonujemy okresowej kontroli instalacji hydrantowej polegającej na pomiarze ciśnienia i wydajności, jak również szczelności węży. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni eksperci przeprowadzą szczegółowe badanie hydrantów, a także zajmą się ich dokładną konserwacją, dzięki którym nasi zleceniodawcy zyskają całkowitą pewność, że instalacja będzie funkcjonować bez zarzutu co najmniej przez rok - zgodnie z prawem przegląd powinno się powtarzać co najmniej raz na dwanaście miesięcy.


Nowoczesne usługi Fireman - w trosce o Państwa komfort

Po badaniu u klienta zostawiamy komputerowo opracowany protokół z pełnym opisem badanej sieci. Zawierał on będzie:

  • symbol hydrantu, który został zbadany,
  • opis,
  • ciśnienie statyczne i dynamiczne,
  • wydajność,
  • uwagi i zalecenia,
  • kopie certyfikatu i świadectw wzorcowania stosowanego urządzenia do pomiaru.


Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające nas do prowadzenia tego typu czynności. Badania hydrantów są przeprowadzane przez z nas w Warszawie , Mińsku Mazowieckim i innych sąsiednich miastach. Klientów z tych miast zachęcamy do kontaktu.

Prowadzimy również sklep internetowy, w którym znajdą Państwo pełen asortyment nowych hydrantów zawieszanych i wnękowych z wężem półsztywnym oraz wężem płaskoskładanym.


Informacje

Jeśli macie do nas pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 25 759 08 72

lub możecie skorzystać z naszego wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasze blisko 20 letnie doświadczenie oraz setki zadowolonych firm współpracujących z nami od lat, jest gwarancją usług najwyższej jakości.

Podstawowym celem działania firmy jest zabezpieczenie przeciwpożarowe obiektów w niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo i spokojny sen na lata.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem czołowych producentów zabezpieczeń oraz sprzętu przeciwpożarowego.

Dbając o wysokie standardy firmy regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.