kompleksowe przeglądy wspólnot mieszkaniowych

obsługa sieci handlowych

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług p.poż.

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Doradztwo podczas projektowania i realizacji inwestycji

Fireman jest firmą funkcjonującą już od 20 lat, w czasie których zdążyła zdobyć doświadczenie oraz wiedzę na temat potrzeb inwestorów niezbędna do świadczenia usług najwyższej jakości. Jesteśmy też świetnie zorientowani w przepisach dotyczących interesującej Państwa kwestii. Współpraca z nami pozwoli bezproblemowo przebrnąć przez proces projektowy, inwestycyjny a także procedurę odbiorową budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Kontrola projektów budowlanych biorąca pod uwagę ochronę przeciwpożarową obiektu
Na podstawie delegacji zawartej w ustawie art. 6 ust. 2 z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U. z 2002 r. Nr 147, poz. 1229 z późn. zm.) Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wydał rozporządzenie z dnia 16 czerwca 2003 r. w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej (Dz. U. Nr 121, poz. 1139, z 2009 r. Nr 119, poz. 998).

Fachowe doradztwo
Zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, inwestor, w stosunku do którego nałożono obowiązek uzyskania zezwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego, ma obowiązek zawiadomienia o zakończeniu budowy i zamiarze rozpoczęcia użytkowania budynku właściwą terenowo jednostkę Państwowej Straży Pożarnej. Jako firma specjalizująca się w usługach PPOŻ, na życzenie klienta dokonamy oględzin obiektu. Pomożemy zgromadzić wszelkie dokumenty, które należy okazać funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz dostarczymy Państwu wymagany przepisami sprzęt przeciwpożarowy. Dodatkowo obiekt zostanie oznakowany znakami bezpieczeństwa, zbadamy hydranty oraz natężenie oświetlenia ewakuacyjnego.

Analizę stanu bezpieczeństwa pożarowego
Chcąc sprawdzić stan bezpieczeństwa pożarowego zarządzanego przez Państwa obiektu lub chcąc przygotować się do kontroli, powinni skorzystać Państwo z usług doświadczonego w świadczeniu usług PPOŻ przedsiębiorstwa. Jako firma od 20 lat obecna w branży, dokonamy oceny stanu bezpieczeństwa i zgodności obiektu z aktualnymi przepisami przeciwpożarowymi. Przeprowadzona przez nas kontrola pozwoli uniknąć wielu zagrożeń oraz znacząco podniesie poziom bezpieczeństwa w Państwa firmie.


Informacje

Jeśli macie do nas pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 25 759 08 72

lub możecie skorzystać z naszego wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasze blisko 20 letnie doświadczenie oraz setki zadowolonych firm współpracujących z nami od lat, jest gwarancją usług najwyższej jakości.

Podstawowym celem działania firmy jest zabezpieczenie przeciwpożarowe obiektów w niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo i spokojny sen na lata.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem czołowych producentów zabezpieczeń oraz sprzętu przeciwpożarowego.

Dbając o wysokie standardy firmy regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.