Badanie wydajności hydrantów – Warszawa i Mińsk Mazowiecki

 

Prawo polskie zawiera zapis mówiący o obowiązku przeprowadzania systematycznych kontroli hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Według przepisów przegląd powinien mieć miejsce co najmniej raz w roku. Hydranty umieszczone w zakładach czy rozmaitych obiektach najczęściej pełnią rolę narzędzia służącego zapobieganiu powstawania, wykrywaniu oraz zwalczaniu pożarów. W razie niebezpieczeństwa poprawnie działająca instalacja pozwoli odpowiednio prędko zareagować na zagrożenie, tym samym ochronić zdrowie i życie osób znajdujących się w danym budynku, a także zminimalizować szkody. Chcąc zapobiec konsekwencjom, jakie mogłyby zostać poniesione na skutek pożaru, należy zadbać o regularną kontrolę wszystkich hydrantów umieszczonych na terenie zakładu. Są one gwarantem bezpieczeństwa.

hydrant


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dokonujemy okresowej kontroli instalacji hydrantowej polegającej na pomiarze ciśnienia i wydajności, jak również szczelności węży. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni eksperci przeprowadzą szczegółowe badanie hydrantów, a także zajmą się ich dokładną konserwacją, dzięki którym nasi zleceniodawcy zyskają całkowitą pewność, że instalacja będzie funkcjonować bez zarzutu co najmniej przez rok – zgodnie z prawem przegląd powinno się powtarzać co najmniej raz na dwanaście miesięcy.

 

Nowoczesne usługi Fireman – w trosce o Państwa komfort

Po badaniu u klienta zostawiamy komputerowo opracowany protokół z pełnym opisem badanej sieci. Zawierał on będzie:

  • symbol hydrantu, który został zbadany,
  • opis
  • ciśnienie statyczne i dynamiczne,
  • wydajność
  • uwagi i zalecenia,
  • kopie certyfikatu i świadectw wzorcowania stosowanego urządzenia do pomiaru.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające nas do prowadzenia tego typu czynności. Badania hydrantów są przeprowadzane przez z nas w Warszawie , Mińsku Mazowieckim i innych sąsiednich miastach. Klientów z tych miast zachęcamy do kontaktu.

Prowadzimy również sklep internetowy, w którym znajdą Państwo pełen asortyment nowych hydrantów zawieszanych i wnękowych z wężem półsztywnym oraz wężem płaskoskładanym.

 

 
tel. 602 477 812
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 694 107 616
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


W naszym sklepie znajdą Państwo również pełen asortyment nowych hydrantów zawieszanych i wnękowych z wężem półsztywnym oraz wężem płaskoskładanym.


Chętnie udzielimy niezbędnych informacji:
Sklep, sprzedaż
tel. 511 870 957, 25 759 08 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.