Doradztwo podczas projektowania i realizacji inwestycji

 

Fireman jest firmą funkcjonującą już od 20 lat, w czasie których zdążyła zdobyć doświadczenie oraz wiedzę na temat potrzeb inwestorów niezbędna do świadczenia usług najwyższej jakości. Jesteśmy też świetnie zorientowani w przepisach dotyczących interesującej Państwa kwestii. Współpraca z nami pozwoli bezproblemowo przebrnąć przez proces projektowy, inwestycyjny a także procedurę odbiorową budynku.

  

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • kontrola projektów budowlanych biorąca pod uwagę ochronę przeciwpożarową obiektu;

 

Na podstawie delegacji zawartej w ustawie art. 6 ust. 2 z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U. z 2002 r. Nr 147, poz. 1229 z późn. zm.) Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wydał rozporządzenie z dnia 16 czerwca 2003 r. w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej (Dz. U. Nr 121, poz. 1139, z 2009 r. Nr 119, poz. 998).

  • fachowe doradztwo;

 

 Zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, inwestor, w stosunku do którego nałożono obowiązek uzyskania zezwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego, ma obowiązek zawiadomienia o zakończeniu budowy i zamiarze rozpoczęcia użytkowania budynku właściwą terenowo jednostkę Państwowej Straży Pożarnej.

Jako firma specjalizująca się w usługach PPOŻ, na życzenie klienta dokonamy oględzin obiektu. Pomożemy zgromadzić wszelkie dokumenty, które należy okazać funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz dostarczymy Państwu wymagany przepisami sprzęt przeciwpożarowy. Dodatkowo obiekt zostanie oznakowany znakami bezpieczeństwa, zbadamy hydranty oraz natężenie oświetlenia ewakuacyjnego.

  • analizę stanu bezpieczeństwa pożarowego.

 

Chcąc sprawdzić stan bezpieczeństwa pożarowego zarządzanego przez Państwa obiektu lub chcąc przygotować się do kontroli, powinni skorzystać Państwo z usług doświadczonego w świadczeniu usług PPOŻ przedsiębiorstwa. Jako firma od 20 lat obecna w branży, dokonamy oceny stanu bezpieczeństwa i zgodności obiektu z aktualnymi przepisami przeciwpożarowymi. Przeprowadzona przez nas kontrola pozwoli uniknąć wielu zagrożeń oraz znacząco podniesie poziom bezpieczeństwa w Państwa firmie.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

tel. 602 477 812
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 694 107 616
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 692 397 943
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.